Чим корисне насіння соняшника?

Багато хто з нас любить вживати насіння соняшника. Адже це один з атрибутів проведення часу за переглядом улюбленого кіно або прогулянки. Починаючи лузати насіння, неможливо зупинитися, адже це дуже смачно, та й сам процес приносить певне задоволення. Раніше їх, зазвичай, купували в бабусь, які насипали їх стаканчиками, зараз же в магазині легко знайти насіння фасоване. Воно вже зроблене за сучасними технологіями з дотриманням всіх необхідних норм. Багато хто задається питанням, чим корисне насіння соняшника? Про це і піде мова в статті.

Вживання насіння в свіжому вигляді почалося ще до того, як з нього почали отримувати корисну олію. Було помічено, що в цьому продукті є достатня кількість поживних речовин. Вони допомагають зміцнити здоров'я людини, надовго зберігши молодість, що відповідно веде до продовження тривалості життя.

Наявність в насінні великого відсотку калію і магнію благотворно впливають на серцево-судинну систему. У разі захворювання печінки, жовчних шляхів або атеросклерозу вживання цього продукту також буде корисним. Але варто знати, що насіння в шкірці набагато цінніше, оскільки не проходить взаємодія з киснем, що веде до окислення продукту. Такі елементи, як калій і магній добре впливають на судини, зокрема підтримують їхню пружність і еластичність.

Добре підходить насіння для тих, хто не вживає молочні продукти, але в той же час потребує кальцію. Саме цей елемент зміцнює кістки, а значить насіння знижує ризик появи остеопорозу і ревматизму.

Насіння багате на вітамін Е, який має позитивний вплив на шкіру, тим самим сповільнюючи процес старіння.

У насінні є цинк, який сприяє красі і здоров'ю волосся. У разі захворювання акне, воно здатне здійснювати лікувальну силу.

Ще одна перевага насіння - вирівнювання кислотного балансу в організмі. У разі сильної печії вживання невеликої кількості насіння здатне усунути її за кілька хвилин.

Також слід зазначити цікавий факт: як стверджують психологи, процес лущення насіння благотворно впливає на нервову систему. Заспокійливий ефект від цієї процедури нітрохи не гірший медичних препаратів.

Якщо ви хочете купити насіння, пропонуємо звернутися в компанію «STORCHAK». Ми виробляємо і реалізуємо якісне фасоване насіння. Процес виготовлення відбувається з дотриманням усіх норм і правил, а контроль якості у нас на всіх рівнях. Ми використовуємо тільки високоякісну сировину, а в спеціалізованій лабораторії відбувається очищення і калібрування насіння. Тому в кінцевому підсумку ви отримуєте хороший продукт. Переконайтеся в найкращому смаку нашого насіння.