Як смажать насіння на виробництві?

Багато хто з нас любить смажене насіння. Це свого роду наркотик, оскільки почавши лускати, неможливо відірватися. Але, як було описано в попередній статті, воно є досить корисним і смачним. Зараз виробництво насіння стало досить поширеним видом діяльності деяких підприємств. Напевно, багатьох цікавить, як смажать насіння на виробництві, які технології використовуються? Про це і поговоримо в цій статті.

Насіння не піддається миттю, оскільки воно втрачає свої смакові і корисні якості. Для смаження можуть змішувати порції старого і нового врожаїв. Далі йде процес калібрування. Для цього використовують спеціальні комірки різних розмірів. Відбувається очищення від пилу, дрібного сміття. Далі велике насіння відокремлюють, адже для його смаження треба більше часу та інший температурний режим. Більш дрібне використовується для виготовлення соняшникової олії.

Процес смаження насіння відбувається в спеціальних жарових печах. Нагрівання у них може бути за допомогою газу, електричних тенів і мікрохвиль. Кожен з цих видів забезпечує різну швидкість нагрівання печі і в деякому роді впливає на швидкість смаження. Але ключовим моментом є спосіб отримання готового продукту. Виходячи з цього, виділяють два види печей: періодичного завантаження і прохідні.

Періодичне завантаження насіння являє собою жарку як на сковорідці. Нічого складного тут немає - відбувається завантаження сировини, через деякий час насіння перемішують для рівномірного обжарювання і після проби на готовність, якщо вона досягнута, висипають з печі. Звичайно, тут потрібна максимальна участь людини-оператора в процесі. Адже можна перетримати його в печі, а засипається туди кілька десятків кілограм насіння, і в результаті можна зіпсувати таку величезну кількість матеріалу. Саме людський фактор є основним мінусом цього способу завантаження.

До переваг слід віднести хіба що недорогу вартість печі, оскільки конструкція досить проста. Але тим вони і є популярними.

Прохідний спосіб смаження насіння характеризується автоматизацією процесу. Насіння смажиться в певному контейнері, який має вхідний отвір, куди відбувається подача сировини, і вихідний, звідки висипається готовий продукт. Оператор тут лише виставляє параметри роботи печі, зокрема температуру і швидкість подачі продукту. Далі людський фактор не є визначальним, адже якість смаження забезпечується незмінністю процесу. Звичайно, такі печі будуть коштувати дорожче, але результат того вартий.

Після смаження насіння поливають солоним розчином у великих обертових гарячих сковорідках. Після цього його знову калібрують і автоматично упаковують в пакети.

Якщо вам потрібно купити насіння, пропонуємо звернутися в компанію «STORCHAK». Ми пропонуємо виключно якісний продукт, адже у нас відбувається строгий контроль на всіх етапах виробництва. Переконайтеся, що найкращий смак насіння у нас!